Występuje z nami Robert – finalista programu TVN „Droga do Gwiazd”.


Zdajemy sobie sprawę z tego, iż dla Państwa to zazwyczaj najważniejsze wydarzenie w życiu, dlatego też za każdym razem staramy się sprostać takiemu wyzwaniu i dać z siebie 100%. Oprócz wysokiego poziomu wykonania, zapewniamy profesjonalne „poprowadzenie” każdej imprezy. Do której zawsze podchodzimy bardzo indywidualnie, rzetelnie i w 110% z pasją.


Wykorzystujemy zawodowe aktywne systemy nagłośnieniowe JBL SRX, cyfrowy mikser, oraz wysokiej klasy oświetlenie: sześciometrowa rampa (dużej mocy ruchome „głowy”, pary led – sterowanie DMX, podświetlenie każdego z muzyków oraz parkietu, najnowszej generacji wytwornice mgły tzw. „hazer-y”, wysokiej skuteczności wytwornice dymu pionowego oraz poziomego) dostosowywane do potrzeb danej imprezy, wysokiej klasy i skuteczności rzutniki oraz ekrany, do ewentualnych emisji zdjęć czy też filmów podczas wesela, związanych z Młodą Parą.

Cyfrowe systemy bezprzewodowe firmy Shure, do nagłośnienia instrumentów i wokalu podczas wersji akustycznych, czyli „wspólnego śpiewania przy stołach”, czy też tzw. „biesiady”.


Materiały audio zamieszczone na stronie są jedynie poglądowe i mają na celu zwrócenie uwagi na poziom wykonywania utworów, a nie na np. dobór repertuaru, który to staramy się dostosowywać indywidualnie do każdej z imprez. Mamy nadzieję, że nasz szeroki zakres możliwości w tym temacie (od lat 60tych poprzez 70,80,90 itd. do najnowszych przebojów, które staramy się opracowywać na bieżąco) zaspokoi najbardziej wymagające gusta wszystkich Państwa.